Beyblade Masters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beyblade Masters

En iyi beyblade sitesi.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pegasus Özel Hamleler

YazarMesaj
Galaxyblader
Admin
Admin
Galaxyblader

Beyblade : Storm Pegasus 105 RF Mesaj Sayısı : 17
Beybladeci Ruhu: : 73
Rep puanı : 5

Pegasus Özel Hamleler Empty
MesajKonu: Pegasus Özel Hamleler    Pegasus Özel Hamleler I_icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 3:24 pm

Saldırı:%86
Savunma:%73
Dayanıklılık:%36
Denge:%65
Hız:%94

1-Kanatlı Atın Yıldız Patlaması Saldırısı:Pegasus yukarı uçar ve rakibe saldırır.Rakibin dayanıklılığını %40 azaltır.Rakipte havaya özel hamle kullanarak uçarsa saldırı geçersiz sayılır.(8700 beycoin,rakiple aranda en az %20 dayanıklılık olması lazım)

2-Kanatlı Atın Fırtına Kanadı:Pegasus sahananın etrafında dönerek küçük bir hortum oluşturur ve rakibe saldırır.Pegasus'a %20 saldırı ve %20 dayanıklılık ekler rakipten %10 savunma azaltır.Rakibe her vuruşunda %10 dayanıklılık azaltır.Hızı %25 artar.Sadece sahada hortum benzeri özel hamlelerle iptal edilebilir.(9300 beycoin)

3-Kanatlı Atın Fırtına Habercisi:Sahanın etrafında rakibin beybladenin hareket etmesini önleyen hortum oluşturur.Pegasus'a %60 saldırı ve %40 dayanıklılık ekler rakibe her vuruşunda %10 denge ve dayanıklılık azaltır.Bu özel hamle etkisiz hale getirilemez.(15000 beycoin,rakibin dengesi veya dayanıklılığı Pegasus'tan fazla olmalı)

4-Kanatlı Atın Meteor Yağmuru Saldırısı:Pegasus yüksekten hızla rakibe saldırır ve %30 dayanıklılığını azaltır ve pegasus'a %40 hız arttırır.Sadece kalkan benzeri özel hamlelerle etkisiz kılınabilir.(7600 beycoin)

5-Galaxy Nova:Pegasus çok yükseğe(uzaya) uçarak rakibe saldırır.Pegasus'un saldırı,dayanıklılık,savunma ve dengesini %100'e tamamlar.Saldırısına %70 daha ekler.Etkisiz hale getirilemez.(30800 beycoin,rakiple aranda %60'dan fazla denge ve saldırı olmalı)

https://beyblademasters.forumdizini.com

Pegasus Özel Hamleler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Storm Pegasus 105 RF